Důležité sdělení pro rodiče

13.10.2020 10:41

Uzavření školy

Vážení rodiče,

v souvislosti s USNESENÍM VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 12. října 2020 č. 1022 o přijetí krizového opatření bude základní škola od 14. 10. 2020 do 1. 11. 2020 uzavřena a žáci budou vzděláváni distančně. Výuka bude probíhat formou online hodin podle předem stanoveného rozpisu. Bližší informace obdržíte od svých třídních učitelů. Distanční vzdělávání je pro žáky povinné a případná neúčast musí být zdůvodněna a omluvena. Pokud máte technický či jiný problém se zajištěním účasti svého dítěte na distančním vzdělávání, obraťte se, prosím, na třídní učitele. Chápeme, že je před námi složitější období, v němž budeme potřebovat Vaši spolupráci a pomoc. Velmi si jí vážíme a budeme se snažit Vás co nejméně zatěžovat. V případě potřeby se můžete obracet se svými dotazy také na ředitele školy.

Děkujeme za pochopení.

                                                                                                                      D. Molitor