Florbalový turnaj „O putovní pohár Stonávky 2019“

18.03.2019 11:00

 

Rok utekl jako voda a dne 15. 2. 2019 ovládl třanovickou tělocvičnu opět florbal. Sjela se tam florbalová družstva škol mikroregionu obcí povodí Stonávky, aby se utkala o putovní pohár. Turnaje se zúčastnilo 7 družstev:

ZŠ Ropice, ZŠ Smilovice, ZŠ Střítež, ZŠ Komorní Lhotka, MZŠ Hnojník, ZŠ s polským vyučovacím jazykem J. Kubisze Hnojník a ZŠ Třanovice. Družstva si díky hernímu systému každý s každým zahrála proti všem svým soupeřům,
a kdo chtěl vyhrát, musel pořádně zabrat. Všechny zápasy byly velmi napínavé a bojovalo se vždy do posledních vteřin. U všech družstev bylo vidět veliké nasazení a snaha co nejlépe reprezentovat svou školu. Turnaj provázela příjemná sportovní atmosféra. A kdo si nakonec odnesl medaile? Po velmi vyrovnaném a nervy drásajícím závěru, kdy o konečném výsledku muselo rozhodnout skóre, si medailové umístění vybojovaly tyto školy:

  1. ZŠ Třanovice
  2. ZŠ Smilovice
  3. ZŠ s polským vyučovacím jazykem J. Kubisze Hnojník

Děkujeme florbalovým nadšencům za přípravu žáků na turnaj a těšíme se na další společná sportovní setkání.