Pyžamová párty ve škole

18.03.2019 13:43

 

 

Dne 15. 3. 2019 večer naše škola přivítala žáky podruhé, ale vstup byl pouze v pyžamu. Ptáte se proč? Na programu byla totiž taneční párty.  Po příchodu si žáci připravili v jednotlivých třídách své pelíšky
a přesunuli se do tělocvičny, kde na ně čekaly zajímavé pohybové a taneční hry. Následovalo překvapení v podobě návštěvy tanečních mistrů Martina Prágra a Denisy Galandžárové, kteří nás společně se svými pomocníky naučili tři moderní tance. Po nich nám pořádně vyhládlo, a proto jsme se odebrali do jídelny na výbornou večeři. Následoval opět taneční program v tělocvičně a dlouho očekávaný zlatý hřeb večera v podobě tomboly, na níž se všichni velice těšili. Celý týden totiž žáci poctivě sbírali herní peníze za různorodé aktivity, za něž si pak mohli koupit losy. Vynaložené úsilí rozhodně stálo za to, protože ceny v tombole byly velmi nápadité. Plni dojmů jsme uléhali
do připravených pelíšků, povídali si zážitky a nechávali zdát krásné sny. Děkujeme Martinu Prágrovi
a Denise Galandžárové za to, že si na nás udělali čas a našim milým vychovatelkám ze školní družiny za hezky připravenou akci.