Třanovičtí žáci se učili lyžovat

18.03.2019 10:59

 

Na počátku února všichni malí i větší lyžaři tiše doufali, že nasněží a opět po roce se vydáme na lyžařský výcvik do Řeky. Naše přání se vyplnila. Počasí nám velmi přálo, na sjezdovce panovala pohádkově bílá zima. Dopoledne pod vedením zkušených instruktorů lyžovaly děti z mateřské školy a odpoledne se ze svahu těšili školáci. Někteří žáci stáli na lyžích úplně poprvé, začínali na malém kopečku a na konci týdne sjeli celou velkou sjezdovku. Bylo krásné pozorovat, jaké pokroky udělali začátečníci a jak se zdokonalili pokročilejší lyžaři. Poslední den lyžařského výcviku byl ve znamení závodu ve slalomu. Vítězové si odnesli medaili a sladkou odměnu. Všichni lyžaři si vysloužili lyžařský deník, ve kterém jsou zaznamenány jejich pokroky. Celý týden utekl jako voda a všichni si z něj odnášíme mnoho příjemných zážitků, ke kterým se budeme rádi vracet.