Projekty

ZŠ a MŠ Třanovice se účastní, spolu s níže uvedenými školami, projektu v rámci Výzvy č. 02_18_067 (Implementace strategie digitálního vzdělávání II), který je zaměřen na šíření příkladů dobré praxe v oblasti využívání digitálních technologií ve výuce. Projekt byl vyhodnocen jako jeden z nejlepších a získal z OP VVV finanční prostředky v celkové výši 9 045 625 Kč. Školy budou vybaveny nejmodernější technikou – jazykovou laboratoří Omnneo Voice&Video, jenž představuje špičkovou technologii v oblasti multimediálních učeben. Učitelé ZŠ Raškovice a zapojených škol budou intenzivně proškoleni v oblasti zapojování digitálních technologií do výuky. Realizací tohoto projektu bude naplňována dlouhodobá strategie digitálního vzdělávání v ČR.

Realizace projektu bude zahájena 1.11.2019 a plánované aktivity budou probíhat v zapojených školách 24 měsíců. Projekt podpořila Evropská unie.

Základní škola a mateřská škola Raškovice

Základní škola Mjr. Ambrože Bílka a Mateřská škola Metylovice, příspěvková organizace

Základní škola a mateřská Škola Třanovice, příspěvková organizace

Základní škola a mateřská škola Staré Město, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Základní škola Floriána Bayera, Kopřivnice, Štramberská 189, příspěvková organizace

ZŠ a MŠ Třanovice, příspěvková organizace je zapojena do projektu "Třanovice se učí" CZ.1.07/1.1.00/56.1387, podaného do OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, Výzvy č. 56. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Projekt je zaměřen na posílení čtenářské gramotnosti žáků, výuku cizích jazyků u žáků i pedagogů a na podporu výuky matematiky, přírodovědných a technických oborů. Naše škola je zapojena do šablon:  č. 1 Čtenářské dílnyjako prostředek ke zkvalitnění čtenářství a čtenářské gramotnosti, č. 2 Zahraniční jazykový kurz pro učitele a šablony č. 3 Stínování - shadowing - pro pedagogy cizích jazyků, matematiky, přírodovědných a technických předmětů v zahraničí. 

Aktivity budou realizovány v období 1. 8. 2015 – 31. 12. 2015.

op_vk_plakat_01_barva.pdf (1 005,4 kB)

Podpora přírodovědného a technického vzdělávání
v Moravskoslezském kraji (NatTech)

Čtení pomáhá

https://www.ctenipomaha.cz/

EU peníze škol

EU peníze školám - malý plakát

 

Ovoce do škol

 

Pilotní ověřování metodik EVVO

Ověřování metodik EVVO.doc (938,5 kB)